Rekonstrukce bytů - Ostrava

montáž plovoucí podlahy

Změňte své bydlení! Koupě nového bytu nebo rodinného domu v ostravě je pro Vás velice nákladná? Obraťte se na nás,pokud jste z ostravy a okolí provedeme nezávazné nacenění a ukážeme vám jak vypadají naše výsledky. Jaké rekonstrukce bytů provádíme?

Provedeme kompletní rekonstrukci  bytu. Zajišťujeme drobné stavební úpravy od přestaveb bytových jader, až po kompletní rekonstrukce bytů se změnou dispozic..

Jak rekonstrukce bytu probíhá?

  • U celkových rekonstrukcí  bytů vyzdíme nové příčky (je-li potřeba), zhotovíme nové omítky, novou elektroinstalaci, vodoinstalaci, odpady, podlahy, stropy. Poradíme s výběrem oken či dveří, protože někdy i levně se dá koupit dobře.
  • Klademe důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu prováděných rekonstrukcí bytů.
  • Při realizaci rekonstrukce  bytů zajistíme vše včetně  vymalování dle zvolených barevných odstínů, elektro, topení, kotle, položení podlah.
  • Nejsme kuchyňské studio, ale máme zkušnost s montáži kuchyně z IKEI a zapojením základních spotřebičů. Pokud si budete přát kuchyň z kuchyňského studia, jsme schopni s nimi spolupracovat.

jídelna v novostavbě příprava pro instalace kuchyn elektro voda odpad rekonstrukce snížení a zateplení stropů oklepaní starých omítek oškrábaní staré malby 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----