sadrokarton knauf

Sádrokarton Knauf:
Sádrokartonové desky Knauf jsou základní součástí sádrokartonových systémů suché výstavby. Desky GKB se
používají pro obklady nenosných stěn, stropů a podhledů, jako suchá omítka, GKBi v prostorách se zvýšenou
vlhkostí, GKF mají zvýšenou požární odolnost, desky GKFi mají vlastnosti obou předešlých

Při použití sádrokartonu v interiérech se jedná se o tzv. suchý způsob zdění, kterým lze levně a jednoduše zrekonstruovat či upravit nebo zateplit interiér. V kombinaci se zateplovacím prvkem tvoří ideální možnost výplně interiéru která ušetří náklady spojené se stavbou. Bez větší námahy a nepořádku lze díky použití sádrokartonu snížit stropy, zateplit byt či rekonstruovat celý interiér.Sádrokarton – rychlé a flexibilní řešení

Sádrokarton je moderní materiál s dlouhodobou tradicí a ověřenými vlastnostmi. Spolehlivost sádrokartonu oceníte při obkládání stěn, obkládání stropů, tvorbě sádrokartonových příček, polic, tvorbě jiných konstrukcí. Sádrokarton snadno upravíte do rozměrů a tvarů, které požadujete, včetně všech otvorů a dalších modifikací. Sádrokarton je typický pro své možnosti rychlé, čisté a bezproblémové instalace. Montáž elektrických rozvodů a vodovodních potrubí pod sádrokarton je také velice rychlá.

Sádrokarton je pevný, odolný a přitom lehký

Sádrokarton se vyznačuje mnoha jedinečnými vlastnostmi, jejichž kombinace nelze u jiných materiálů docílit. Sádrokarton je pevný, odolný, lehký (nezatěžuje tak konstrukci), snadno opravitelný (stačí pouze tmel), vyniká dlouhou životností..

Předností sádrokartonu jsou též jeho výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Bez použití sádrokartonu je možné těchto vlastností běžně dosáhnout pouze zvyšováním tloušťky stěny. A konečně – sádrokartonová stěna je naprosto rovná a hladká (tedy žádné rýhy ani nerovnosti tak dobře známé od štuků).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----